• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Патрубки ОБТ

Оголошено тендер

3 422 100.00 UAH
Номер: d22838d980624082868c33d4de48bacd
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-000404-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 3 422 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Патрубки ОБТ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування: 04.09.2026 08:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 422 100.00 UAH