• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Цемент

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 13:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 13:00)

7 400.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
17
год
51
хв
56
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 7b709104e3e34855bee7af1375d3c011
Внутрішній номер закупівлі: 30289440
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-000645-a   
Замовник: Військова частина 1474
Контактна особа: Хаюк Антон Анатолійович 380672877036 izmail1474tk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 09:05 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 09:05 - 20.09.2026 13:00
Період оскарження: 04.09.2026 09:05 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 400.00 Цемент