• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Цемент

Оголошено тендер

8 880.00 UAH
Номер: 8906aa38560a4db99dddd1ebf8f59e39
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-000911-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 1474
Замовник: Військова частина 1474
Очікувана вартість: 8 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Цемент
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.09.2026 09:02

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Цемент
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 40 штука
Період постачання до 31.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума8 880.00 UAH