-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Муловсмоктувальна машина
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-000603-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
9 838 692.78
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
10
год
09
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0f8499a17cd045459c6ef25752d010c0
Внутрішній номер закупівлі:
30289396
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-000603-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКЕ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНЕ ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23216145
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, вулиця Інглезі, будинок 7-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вадим Часенко 380682778829 chasenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 838 692.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 09:01 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 09:01 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 09:01 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 838 692.78 Муловсмоктувальна машина