-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Муловсмоктувальна машина
Оголошено тендер
11 806 431.34
UAH
Номер:
969425b79c9143b6b92e85a24324bf2c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-000685-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКЕ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНЕ ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23216145
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, вулиця Інглезі, будинок 7-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКЕ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНЕ ЕКСПЛУАТАЦІЙНО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23216145
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, вулиця Інглезі, будинок 7-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
11 806 431.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Муловсмоктувальна машина
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Дата опублікування:
04.09.2026 08:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Муловсмоктувальна машина
×
-
УКТ ЗЕД:
8705908090 --- інші
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис10% оплати Покупець оплачує протягом 30 (тридцяти) робочих днів з моменту фактичної поставки Товару та підписання видаткової накладної за рахунок власних коштів Замовника
Сума1 180 643.13 UAH
ДжерелоКредити та позики міжнародних валютно-кредитних організацій
Опис90% оплати Покупець оплачує протягом 30 (тридцяти) робочих днів з моменту фактичної поставки та підписання видаткової накладної за рахунок кредитних коштів.
Сума10 625 788.21 UAH