• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку № 14/9 на вулиці Симиренка в Святошинському районі м. Києва

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

687 956.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
45
хв
37
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: aa3a62e93e5a4bd4993e0c3cebd1090f
Внутрішній номер закупівлі: 30289343
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-000543-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Контактна особа: Антоненко Андрій Олексійович 380444541694 kk_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 687 956.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 08:56 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 08:56 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 08:56 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴687 956.67 Поточний ремонт покрівлі житлового будинку № 14/9 на вулиці Симиренка в Святошинському районі м. Києва