• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт покрівлі житлового будинку № 14/9 на вулиці Симиренка в Святошинському районі м. Києва

Оголошено тендер

825 548.00 UAH
Номер: 1cb51e39723f46b8ab8566c853507abb
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-000737-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"
Очікувана вартість: 825 548.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт покрівлі житлового будинку № 14/9 на вулиці Симиренка в Святошинському районі м. Києва
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Дата опублікування: 04.09.2026 08:53

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт покрівлі житлового будинку № 14/9 на вулиці Симиренка в Святошинському районі м. Києва
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума825 548.00 UAH