-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автотранспортних засобів марки Skoda Octavia і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-000381-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
240 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
04
хв
48
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1ef99c2e818c408d99c77bdb580b9bab
Внутрішній номер закупівлі:
30289180
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-000381-a
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001674
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, вул. Герасима Кондратьєва, б.32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поповський Сергій Володимирович +380542687602 sgz_sumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 08:44 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 08:44 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 08:44 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 000.00 Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автотранспортних засобів марки Skoda Octavia і супутнього обладнання