-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автотранспортних засобів марки Skoda Octavia і супутнього обладнання
Оголошено тендер
240 000.00
UAH
Номер:
e05cf600ba4c414094ef2277d8b41224
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-000310-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління Служби безпеки України в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001674
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, вул. Герасима Кондратьєва, б.32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001674
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, вул. Герасима Кондратьєва, б.32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автотранспортних засобів марки Skoda Octavia і супутнього обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.09.2026 08:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автотранспортних засобів марки Skoda Octavia і супутнього обладнання
Кількість
163 людино-година
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума240 000.00 UAH