-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код за ДК 021-2015 (CPV) 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-000219-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)
64 274.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
42
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
23100287d40e44f7909b942d0416262b
Внутрішній номер закупівлі:
30289029
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-000219-a
Замовник:
ТОВ "Запоріжжяелектропостачання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42093239
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Олександрівська,35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Чернов +380638401438 s.chernov@zpep.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
64 274.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 08:27 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 08:27 - 20.09.2026 10:00
Період оскарження:
04.09.2026 08:27 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴64 274.00 Код за ДК 021-2015 (CPV) 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук)