-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код за ДК 021-2015 (CPV) 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук)
Оголошено тендер
77 128.80
UAH
Номер:
7cd157b2bb77460091fadfe95efbab3d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-000122-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВ "Запоріжжяелектропостачання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42093239
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Олександрівська,35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВ "Запоріжжяелектропостачання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42093239
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Олександрівська,35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
77 128.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код за ДК 021-2015 (CPV) 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
04.09.2026 07:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума77 128.80 UAH