-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки, БФП та комплектуючі
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-000113-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 10:00)
1 544 491.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
31
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
704ad186ab3e4d59889024effeae1882
Внутрішній номер закупівлі:
30288924
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-000113-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ФОНД ДЕКАРБОНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38519070
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Миколи Пимоненка, буд. 13, корпус 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгеній Дробович +380675211421 e.drobovych@fdu.com.ua https://fdu.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 544 491.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 07:52 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 07:52 - 20.09.2026 10:00
Період оскарження:
04.09.2026 07:52 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 544 491.00 Ноутбуки, БФП та комплектуючі