-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки, БФП та комплектуючі
Оголошено тендер
1 853 389.20
UAH
Номер:
9e4e6fe6d65d41d796ce1198ba8f1b2f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-000092-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ФОНД ДЕКАРБОНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38519070
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Миколи Пимоненка, буд. 13, корпус 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ФОНД ДЕКАРБОНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38519070
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Миколи Пимоненка, буд. 13, корпус 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 853 389.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбуки, БФП та комплектуючі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування:
04.09.2026 07:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 853 389.20 UAH