• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лікарські засоби різні

Категорія Замовника: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

85 197.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
50
хв
22
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0c9b3d56ed3746adba219569c92357e2
Внутрішній номер закупівлі: 30288829
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-000018-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЛИНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Шумейко +380676648950 kotuzanadja1987@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 85 197.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 00:19 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 00:19 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 00:19 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴85 197.00 Лікарські засоби різні