-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні
Оголошено тендер
91 160.79
UAH
Номер:
c5775bb6bf1c40d39f9846429a516499
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-000002-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЛИНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38668003
-
Адреса:
35100, Україна, Рівненська область, Дубенський р-н селище Млинів, вул.Бандери Степана будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЛИНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38668003
-
Адреса:
35100, Україна, Рівненська область, Дубенський р-н селище Млинів, вул.Бандери Степана будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
91 160.79 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарські засоби різні
Примітки:
категорія: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
04.09.2026 00:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума91 160.79 UAH