-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція нежитлової будівлі на вулиці Миколи Закревського, 3 для створення умов для надання соціальних та реабілітаційних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян у Деснянському районі м. Києва» Коригування, код 71520000-9 за ДК 021:2015 «Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт»
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015455-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
1 899 778.61
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
03
год
28
хв
39
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ebc45f70b19c4cd59f1100996cd14905
Внутрішній номер закупівлі:
30288785
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015455-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА ДЕСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37501669
-
Адреса:
02225, Україна, м. Київ, м. Київ, пр.Червоної Калини будинок 29
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Метельська +681180688 zakupki.ubaz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 899 778.61 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 23:47 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 23:47 - 21.09.2026 09:00
Період оскарження:
03.09.2026 23:47 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 14:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 899 778.61 Здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція нежитлової будівлі на вулиці Миколи Закревського, 3 для створення умов для надання соціальних та реабілітаційних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян у Деснянському районі м. Києва» Коригування, код 71520000-9 за ДК 021:2015 «Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт»