-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція нежитлової будівлі на вулиці Миколи Закревського, 3 для створення умов для надання соціальних та реабілітаційних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян у Деснянському районі м. Києва» Коригування, код 71520000-9 за ДК 021:2015 «Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт»
Оголошено тендер
2 279 734.33
UAH
Номер:
0b311a7e37ea490b8408262414a20dbf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-008294-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА ДЕСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37501669
-
Адреса:
02225, Україна, м. Київ, м. Київ, пр.Червоної Калини будинок 29
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БУДІВНИЦТВА ДЕСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37501669
-
Адреса:
02225, Україна, м. Київ, м. Київ, пр.Червоної Калини будинок 29
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 279 734.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція нежитлової будівлі на вулиці Миколи Закревського, 3 для створення умов для надання соціальних та реабілітаційних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян у Деснянському районі м. Києва» Коригування, код 71520000-9 за ДК 021:2015 «Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
03.09.2026 12:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3000 - Соціальний захист та соціальне забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума2 279 734.33 UAH