• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 - 55320000-9 – Послуги з організації харчування

Завершена

10 315 998.54 UAH без ПДВ
Номер: fcf3352b67fb40fd9787c541cce261da
Внутрішній номер закупівлі: 30288755
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-015426-a   
Замовник: Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради
Контактна особа: Рубан Олена Аркадіївна +380472378235 lena33@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (оскільки відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом за ідентифікатором закупівлі UA-2026-08-14-011529-a)
Очікувана вартість: 10 315 998.54 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 122529 одиниця
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 18000, Україна, Черкаська область, м.Черкаси, вул. Хрещатик,218 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «КАШТАН-ПЛЮС»
Ціна пропозиції 10 315 998.54 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 23:31
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 30ff36a0bd7a44279d947b3601dffb1f
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-015426-a-a1
Постачальник: ТОВ «КАШТАН-ПЛЮС»
Номер договору: 04
Сума договору: 8 357 264.64 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
ДОГОВІР 04 КАШТАН ПЛЮС (1).pdf
pdf
Обгрунтування (13).pdf
pdf
ДУ _1 31.08 новий договір.pdf
p7s
sign.p7s