-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015 - 55320000-9 – Послуги з організації харчування
Оголошено тендер
10 315 998.54
UAH
Номер:
a150ef66704445b4bef760b9c2b8c8d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-019080-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25872451
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Хрещатик, 218
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25872451
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Хрещатик, 218
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 315 998.54 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 55320000-9 – Послуги з організації харчування
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.09.2026 23:13
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару згідно з пп.6 п.13 Особливостей, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 (оскільки відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом за ідентифікатором закупівлі UA-2026-08-14-011529-a. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)).
-
Дата публікації:
03.09.2026 23:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧеркаська
Сума3 337 138.54 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описсубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧеркаська
Сума6 978 860.00 UAH