-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Холодильник низькотемпературний
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015398-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
229 200.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
40
хв
59
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
25849b7d1675468e90ddff7720b5d401
Внутрішній номер закупівлі:
30288727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015398-a
Замовник:
Київський національний університет технологій та дизайну
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070890
-
Адреса:
01011, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Мала Шияновська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Шевченко +380671708177 shevchenko.lv@knutd.edu.ua http://knutd.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
229 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 23:10 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 23:10 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 23:10 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴229 200.00 Холодильник низькотемпературний