• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Холодильник низькотемпературний

Оголошено тендер

275 040.00 UAH
Номер: b9780089930f48449e3ac9796e5fb45f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-019057-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Київський національний університет технологій та дизайну
Замовник: Київський національний університет технологій та дизайну
Очікувана вартість: 275 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Холодильник низькотемпературний
Примітки: Протокол № 22-РП-2026-ВТ від 02.09.2026 р.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 03.09.2026 22:58

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Холодильник низькотемпературний
Код ДК 021:2015: 42513000-5 Холодильне та морозильне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписІнші власні надходження
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума275 040.00 UAH