• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Код ДК 021:2015: 39160000-1 "Шкільні меблі", «Комплект обладнання та засобів навчання для кабінету фізики»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)

93 490.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
15
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: cf69e2ad6b5647dcaeafed2f0f21916f
Внутрішній номер закупівлі: 30288657
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-015324-a   
Замовник: ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: МИРОСЛАВА ВАСИЛІВНА БЕДЕЙ +380973980077 mira.bedej@ukr.net
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 93 490.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 22:40 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 22:40 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 22:40 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:21

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴93 490.00 Код ДК 021:2015: 39160000-1 "Шкільні меблі", «Комплект обладнання та засобів навчання для кабінету фізики»