-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 39160000-1 "Шкільні меблі", «Комплект обладнання та засобів навчання для кабінету фізики»
Оголошено тендер
112 188.00
UAH
Номер:
c22dc578749c4271b378715726678b44
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-014547-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25452482
-
Адреса:
90570, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, с. Грушово, вул. Головна, буд. 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25452482
-
Адреса:
90570, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, с. Грушово, вул. Головна, буд. 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
112 188.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015: 39160000-1 "Шкільні меблі", «Комплект обладнання та засобів навчання для кабінету фізики»
Примітки:
ЗАКУПІВЛЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ В РАМКАХ UKRAINE FACILITY
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2026 15:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект обладнання та засобів навчання для кабінету фізики
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяГрушово
Сума11 218.80 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяГрушово
Сума100 969.20 UAH