-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
додаткові роботи по об’єкту: «Поточний ремонт приміщень (актовий зал, сходові клітини) Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради» (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015281-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
447 122.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
35
хв
20
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5d1a0a1d78f14626939d6a9882bd9f2e
Внутрішній номер закупівлі:
30288614
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015281-a
Замовник:
КУ Ужгородський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110284
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Федора Потушняка, 10 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ільницька Єлізавета-Роксолана Вікторівна +380501731116 soctercentr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
447 122.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 22:22 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 22:22 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 22:22 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴447 122.00 додаткові роботи по об’єкту: «Поточний ремонт приміщень (актовий зал, сходові клітини) Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради» (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)