• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

додаткові роботи по об’єкту: «Поточний ремонт приміщень (актовий зал, сходові клітини) Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради» (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Оголошено тендер

541 598.00 UAH
Номер: a817ad734ad84e92843500309358522f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-018877-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КУ Ужгородський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради
Замовник: КУ Ужгородський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради
Очікувана вартість: 541 598.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: додаткові роботи по об’єкту: «Поточний ремонт приміщень (актовий зал, сходові клітини) Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради» (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.09.2026 21:56

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
додаткові роботи по об’єкту: «Поточний ремонт приміщень (актовий зал, сходові клітини) Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради» (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 05.11.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3104 - Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю
Адміністративно-територіальна класифікаціяУжгород
Сума541 598.00 UAH