-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання" (Електронейроміограф з додатковим модулем викликаних потенціалів; НК 024:2023:11474 "Електроміограф")
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015245-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 08:00)
1 761 993.77
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
46
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
565941d37fc543308cc4a465adf9f966
Внутрішній номер закупівлі:
30288579
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015245-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7366
×
-
Код ЄДРПОУ:
26615207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Андрій Горобець +380974707985 horobets.a.a@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 761 993.77 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 22:05 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 22:05 - 19.09.2026 08:00
Період оскарження:
03.09.2026 22:05 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 761 993.77 Електронейроміограф з додатковим модулем викликаних потенціалів