-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання" (Електронейроміограф з додатковим модулем викликаних потенціалів; НК 024:2023:11474 "Електроміограф")
Оголошено тендер
1 885 333.33
UAH
Номер:
8e191f1fd2cd40119a588619ac6ab054
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018855-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7366
×
-
Код ЄДРПОУ:
26615207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7366
×
-
Код ЄДРПОУ:
26615207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
1 885 333.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:33120000-7 "Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання" (Електронейроміограф з додатковим модулем викликаних потенціалів; НК 024:2023:11474 "Електроміограф")
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
НК 024:2023:
11474 Електроміограф
Дата опублікування:
03.09.2026 21:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електронейроміограф з додатковим модулем викликаних потенціалів
×
-
НК 024:2023:
11474 Електроміограф
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума1 885 333.33 UAH