-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування джерела безперебійного живлення Dell UPS Rack 5600 W (із заміною 18 акумуляторних батарей)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015154-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
31 440.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
10
год
13
хв
20
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6b0d3fb4a7284df9bb8c8a66b0e1b3fd
Внутрішній номер закупівлі:
30288485
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015154-a
Замовник:
Апарат Ради національної безпеки і оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21656169
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Петра Болбочана, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталій Будченко +380442263714 v.budchenko@rnbo.gov.ua http://www.rnbo.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
31 440.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 21:35 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 21:35 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження:
03.09.2026 21:35 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 15:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴31 440.83 Послуги з ремонту і технічного обслуговування джерела безперебійного живлення Dell UPS Rack 5600 W (із заміною 18 акумуляторних батарей)