• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування джерела безперебійного живлення Dell UPS Rack 5600 W (із заміною 18 акумуляторних батарей)

Оголошено тендер

37 729.00 UAH
Номер: fc1de6d45a12465ba4e92d320e6b67e5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-009764-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Апарат Ради національної безпеки і оборони України
Замовник: Апарат Ради національної безпеки і оборони України
Очікувана вартість: 37 729.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування джерела безперебійного живлення Dell UPS Rack 5600 W (із заміною 18 акумуляторних батарей)
Примітки: Замовник здійснює закупівлю послуг відповідно до пункту 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023 року № 471) шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному розділом «Порядок проведення процедури закупівлі» Особливостей здійснення публічних закупівель.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.09.2026 13:40

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
послуги з ремонту і технічного обслуговування джерела безперебійного живлення Dell UPS Rack 5600 W (із заміною 18 акумуляторних батарей).
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описбюджетна програма КПКВК «6501010» «Інформаційно-аналітичне забезпечення координаційної діяльності у сфері національної безпеки і оборони»
Код класифікації видатківКПК-2026:6501010 - Інформаційно-аналітичне забезпечення координаційної діяльності у сфері національної безпеки і оборони
Сума37 729.00 UAH