• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 60180000-3 – Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів насіння соняшника ДК 021:2015: 60180000-3;Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів насіння сої ДК 021:2015: 60180000-3 )

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Допускається подання документів у складі тендерної пропозиції іншою ніж українська мова з обов’язковим наданням перекладу таких документів на українську мову. Переклад документів повинен бути завірений, організацією, яка здійснювала переклад. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за достовірність перекладу несе учасник. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація" та «Додатків до тендерної документації», що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію «Ціна» - 100%)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

126 875.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
19
хв
16
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 460030e468fc4c6b8626020202e3be56
Внутрішній номер закупівлі: 30288474
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-015142-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Микола Миколайович Калембет +380660787260 hadiach-agro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 126 875.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 21:32 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 21:32 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 21:32 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴126 875.00 ДК 021:2015: 60180000-3 – Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів насіння соняшника ДК 021:2015: 60180000-3;Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів насіння сої ДК 021:2015: 60180000-3 )