-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 60180000-3 – Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів насіння соняшника ДК 021:2015: 60180000-3;Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів насіння сої ДК 021:2015: 60180000-3)
Оголошено тендер
152 250.00
UAH
Номер:
3f2a623d4ef045a792ce0751093030cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018638-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44519329
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, Миргородський р-н, місто Гадяч, вул.Лесі Українки, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАДЯЧ-АГРО" ГАДЯЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44519329
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, Миргородський р-н, місто Гадяч, вул.Лесі Українки, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
152 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 60180000-3 – Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів насіння соняшника ДК 021:2015: 60180000-3;Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів насіння сої ДК 021:2015: 60180000-3)
Примітки:
Очікувана вартість зазначена з ПДВ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування:
03.09.2026 20:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума152 250.00 UAH