• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Системи зберігання електричної енергії на основі аккумуляторних батарей, системи генерації електричної енергії

Код номенклатурної позиції: 31155000-7 Інвертори

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

1 828 166.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
31
хв
02
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 69be3674dc1f4fdca811a6251db4c89c
Внутрішній номер закупівлі: 30288448
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-015115-a   
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Автомобільно - дорожній фаховий коледж" Національного університету "Львівська політехніка"
Контактна особа: Умриш Ірина +380966142697 iryna.umrysh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 828 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 21:29 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 21:29 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 21:29 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 828 166.67 Системи зберігання електричної енергії на основі аккумуляторних батарей, системи генерації електричної енергії