• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Системи зберігання електричної енергії на основі аккумуляторних батарей, системи генерації електричної енергії

Оголошено тендер

2 193 800.00 UAH
Номер: cb8fbd7fd64649739083b39f81396c01
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-014678-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відокремлений структурний підрозділ "Автомобільно - дорожній фаховий коледж" Національного університету "Львівська політехніка"
Замовник: Відокремлений структурний підрозділ "Автомобільно - дорожній фаховий коледж" Національного університету "Львівська політехніка"
Очікувана вартість: 2 193 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Системи зберігання електричної енергії на основі аккумуляторних батарей, системи генерації електричної енергії
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.09.2026 15:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201420 - Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти
Сума2 193 800.00 UAH