-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42160000-8 Котельні установки (Блочно-модульні котельні)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014892-a
Блочно-модульні котельні
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
11 366 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
30
хв
15
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f6c363e2428549558c2eb80d69e6bb9a
Внутрішній номер закупівлі:
30288228
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014892-a
Замовник:
ГУНП в Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108616
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ропай Сергій Сергійович +380442716469, +380442716478 ropay.s.2017@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42160000-8 Котельні установкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 366 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 20:39 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 20:39 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 20:39 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 366 666.67 42160000-8 Котельні установки (Блочно-модульні котельні)