• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

42160000-8 Котельні установки (Блочно-модульні котельні)

Оголошено тендер

13 640 000.00 UAH
Номер: 1684a6e72ae64c808ff9770288b50360
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-018419-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГУНП в Київській області
Замовник: ГУНП в Київській області
Очікувана вартість: 13 640 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 42160000-8 Котельні установки (Блочно-модульні котельні)
Примітки: Блочно-модульні котельні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установки
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 03.09.2026 20:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума13 640 000.00 UAH