-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Сушильна шафа Labexpert 3100» або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014760-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
46 377.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
12
год
06
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5b35ea0ce3e54c83a3a6b81d70064e1d
Внутрішній номер закупівлі:
30288102
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014760-a
Замовник:
Військова частина А0873
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614722
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, Одеса, м. Одеса
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Сержант-Міщенко Катерина Володимирівна +380973763025 k.mishchenko@mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42940000-7 Машини для термічної обробки матеріалівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
46 377.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 20:01 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 20:01 - 19.09.2026 09:00
Період оскарження:
03.09.2026 20:01 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 377.00 «Сушильна шафа Labexpert 3100» або еквівалент