-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Сушильна шафа Labexpert 3100» або еквівалент
Оголошено тендер
55 652.00
UAH
Номер:
58b0bb90ebb5486c922e3e6a53893fe0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018313-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А0873
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614722
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, Одеса, м. Одеса
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина А0873
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614722
-
Адреса:
65005, Україна, Одеська область, Одеса, м. Одеса
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
55 652.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Сушильна шафа Labexpert 3100» або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42940000-7 Машини для термічної обробки матеріалів
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2026 19:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Сушильна шафа Labexpert 3100» або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума55 652.00 UAH