• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації харчування (згідно код ДК 2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування)

Операції з постачання послуг з організації харчування дітей у закладах освіти звільняються від оподаткування ПДВ на підставі підпункту «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 00:00)

1 834 638.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
00
год
13
хв
15
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 181daa2c0174418688b90056b3e15568
Внутрішній номер закупівлі: 30288091
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-014752-a   
Замовник: НІЖИНСЬКА ГІМНАЗІЯ № 9 НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: ЛЮДМИЛА КРАСНОВИД +380982221952 gbzosh9@gmail.com http://gymnasium9-nizhyn.uo.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 834 638.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 19:55 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 19:55 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 19:55 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 834 638.00 Послуги з організації харчування (згідно код ДК 2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування)