-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування (згідно код ДК 2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування)
Оголошено тендер
1 834 638.00
UAH
Номер:
44a8de62a18b4dc5b50a68cddc5da755
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-017023-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НІЖИНСЬКА ГІМНАЗІЯ № 9 НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26467770
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НІЖИНСЬКА ГІМНАЗІЯ № 9 НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26467770
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 834 638.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування (згідно код ДК 2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування)
Примітки:
Операції з постачання послуг з організації харчування дітей у закладах освіти звільняються від оподаткування ПДВ на підставі підпункту «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.09.2026 16:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис0611021 Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНіжин
Сума468 035.87 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис0611700 Виконання заходів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення якості гарячого харчування та фінансування харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1700 - Виконання заходів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення якості гарячого харчування та фінансування харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяНіжин
Сума29 465.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис0611702 Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяНіжин
Сума1 337 137.13 UAH