-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичні матеріали (Пристрій для біопсії шкіри)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014742-a
Закупівля відповідно до вимог ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII з урахуванням положень постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 00:00)
28 890.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
00
год
13
хв
10
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ea41e9d751234ddfac1ad8fb8c2d9ee0
Внутрішній номер закупівлі:
30288079
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014742-a
Замовник:
ДУ «ВЦМД НАМН України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45460659
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія РУДИК +380444890186 vcmd_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
28 890.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 19:52 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 19:52 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 19:52 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴28 890.00 Медичні матеріали (Пристрій для біопсії шкіри)