-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали (Пристрій для біопсії шкіри)
Оголошено тендер
30 912.30
UAH
Номер:
cf0da5018a3544d2b4ba04b88ea95da4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-016563-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45460659
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа «Всеукраїнський центр материнства та дитинства Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45460659
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 912.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичні матеріали (Пристрій для біопсії шкіри)
Примітки:
Закупівля відповідно до вимог ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII з урахуванням положень постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
03.09.2026 16:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пристрій для біопсії шкіри
×
-
НК 024:2023:
16835 Набір для проведення біопсії м'яких тканин, що не містить лікарських засобів
Кількість
200 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ, КПКВК 6561060
Сума30 912.30 UAH