-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014690-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
225 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
35
хв
45
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5c576b25c5654963a35cd8f98b0b17c4
Внутрішній номер закупівлі:
30288027
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014690-a
Замовник:
Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22581256
-
Адреса:
35740, Україна, Рівненська область, смт Мізоч, вул. Хмельницького Б, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Киричук +380365240130 mizochbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 19:39 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 19:39 - 19.09.2026 09:00
Період оскарження:
03.09.2026 19:39 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴225 000.00 Природний газ