-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)
Оголошено тендер
270 000.00
UAH
Номер:
0b766bf4bbe3457d90be18b98b5fdb51
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018248-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22581256
-
Адреса:
35740, Україна, Рівненська область, смт Мізоч, вул. Хмельницького Б, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22581256
-
Адреса:
35740, Україна, Рівненська область, смт Мізоч, вул. Хмельницького Б, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)
Примітки:
Очікува вартість предмету закупівлі розраховано відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 р. № 812 “Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам”
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2270 Оплата комунальних послуг та енергоносіїв
Дата опублікування:
03.09.2026 19:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1020 - Надання загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМізоч
Сума270 000.00 UAH