• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт в приміщенні Одеської школи мистецтв № 3 розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Олександра Свіща (Середня), 1, а саме: заміна вікон

Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: ПІБ: МАКСИМОВИЧ В'ЯЧЕСЛАВ В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ Громадянство: Україна Адреса: Україна, 65123, Одеська обл., місто Одеса, вул.Марсельська, будинок 32, корпус 2, квартира 56 Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50 ПІБ: МАКСИМОВИЧ ВЯЧЕСЛАВ МОМИРОВИЧ Громадянство: Україна Адреса: Україна, 65123, Одеська обл., місто Одеса, вул.Марсельська, будинок 32, корпус 2, квартира 56 Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50

Завершена

378 930.00 UAH з ПДВ
Номер: 1bbdbbc3a5104ccb8ce36d24f7668475
Внутрішній номер закупівлі: 30288017
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-014677-a   
Замовник: ОДЕСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ № 3
Контактна особа: Олена Русняк +380934219912 artschool_3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 378 930.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт в приміщенні Одеської школи мистецтв № 3 розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Олександра Свіща (Середня), 1, а саме: заміна вікон
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.10.2026
Місце постачання 65091, Україна, Одеська область, м.Одеса, вул. Олександра Свіща (Середня), буд. 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВБ СТРАЖ"
Ціна пропозиції 378 930.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 19:37
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: feab992e39de431b8448e2139d43fb56
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-014677-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВБ СТРАЖ"
Номер договору: ПР/3
Сума договору: 378 930.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 315 775.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний
rtf
1. 366_ДЦ_ДФ_02-01-01.rtf
rtf
3. 366_ДЦ_ЛК1_02-01-01.rtf
rtf
4. 366_ДЦ_ВОБ.rtf
pdf
Договір підписаний Поточний ремонт.pdf
rtf
2. 366_ДЦ_ДЦ.rtf
rtf
6. 366_ДЦ_ОК_02-01.rtf
rtf
5. 366_ДЦ_ПВР.rtf
doc
Договір.doc