-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Поточний ремонт в приміщенні Одеської школи мистецтв № 3 розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Олександра Свіща (Середня), 1, а саме: заміна вікон
Оголошено тендер
378 930.00
UAH
Номер:
11fa9c16ae0a4506a562c569d2a0cc29
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018161-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ОДЕСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ № 3
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219808
-
Адреса:
65091, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ СЕРЕДНЯ будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОДЕСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ № 3
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219808
-
Адреса:
65091, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ СЕРЕДНЯ будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
378 930.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт в приміщенні Одеської школи мистецтв № 3 розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Олександра Свіща (Середня), 1, а саме: заміна вікон
Примітки:
Закупівля без використання електронної системи використовується Замовником, враховуючи положення підпункту 6 пункту 13 Особливостей, а саме: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 19:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписІнформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи:
ПІБ: МАКСИМОВИЧ В'ЯЧЕСЛАВ В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ
Громадянство: Україна
Адреса: Україна, 65123, Одеська обл., місто Одеса, вул.Марсельська,
будинок 32, корпус 2, квартира 56
Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив
Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50
ПІБ: МАКСИМОВИЧ ВЯЧЕСЛАВ МОМИРОВИЧ
Громадянство: Україна
Адреса: Україна, 65123, Одеська обл., місто Одеса, вул.Марсельська,
будинок 32, корпус 2, кв
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяХаджибейський
Сума378 930.00 UAH