• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

габіони за кодом ДК 44310000-6 — Вироби з дроту

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

96 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
12
хв
39
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a723e766603e4dec8f0407d3c48b5de5
Внутрішній номер закупівлі: 30287919
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-014579-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ МАГДАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Сумська +380676328976 vomsr2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 96 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 19:11 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 19:11 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 19:11 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:40

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴96 666.67 габіони за кодом ДК 44310000-6 — Вироби з дроту