-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
габіони за кодом ДК 44310000-6 — Вироби з дроту
Оголошено тендер
116 000.00
UAH
Номер:
4640a44756434fdd9d6a977e118fe52f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018148-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МАГДАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44076718
-
Адреса:
51100, Україна, Дніпропетровська область, селище Магдалинівка, вул. Центральна, буд. 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ МАГДАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44076718
-
Адреса:
51100, Україна, Дніпропетровська область, селище Магдалинівка, вул. Центральна, буд. 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
116 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
габіони за кодом ДК 44310000-6 — Вироби з дроту
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2026 19:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума116 000.00 UAH