-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення медичного огляду посадових осіб категорії А Закарпатської митниці, які працюватимуть/працюють з джерелами іонізуючого випромінювання
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014555-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
73 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
48
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5195ec283d444d5fbae72d4a3d8f252d
Внутрішній номер закупівлі:
30287894
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014555-a
Замовник:
ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43985560
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Собранецька, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лісничук Сергій Михайлович +380969133045 zak.ifs@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
73 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 19:05 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 19:05 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 19:05 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴73 000.00 Послуги з проведення медичного огляду посадових осіб категорії А Закарпатської митниці, які працюватимуть/працюють з джерелами іонізуючого випромінювання