-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення медичного огляду посадових осіб категорії А Закарпатської митниці, які працюватимуть/працюють з джерелами іонізуючого випромінювання
Оголошено тендер
87 600.00
UAH
Номер:
9ab63724355b45c6aac630fea7e02ae6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-009082-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43985560
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Собранецька, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЗАКАРПАТСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43985560
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Собранецька, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
87 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення медичного огляду посадових осіб категорії А Закарпатської митниці, які працюватимуть/працюють з джерелами іонізуючого випромінювання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.07.2026 15:43
Дата модифікації:
31.07.2026 15:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з проведення медичного огляду посадових осіб категорії А Закарпатської митниці, які працюватимуть/працюють з джерелами іонізуючого випромінювання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума87 600.00 UAH