-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів (код ДК 021:2015 – 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014526-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
305 496.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
07
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7299938b345c4c26a6680e3949417f17
Внутрішній номер закупівлі:
30287869
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014526-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108777
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, місто Суми, вул. Г.Кондратьєва, буд. 23
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Андрій Єлшанський +380542667165, +380542667165 andreyelshanskiy@gmail.com http://su.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
305 496.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 18:58 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 18:58 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 18:58 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴305 496.67 Послуги поточного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів